Бюджет отримає додатково 2 млрд грн від продажу палива – ДФС

Глава ДФС Роман Насіров і його перший заступник Сергій Білан провели зустріч із представниками компаній-виробників і реалізаторів нафтопродуктів, на якій обговорили впровадження контролю за обігом нафтопродуктів і його фіскальні ризики.

Державна фіскальна служба має намір отримати додаткові 2 млрд грн податкових борів від впровадження Системи електронного адміністрування реалізації палива (СЕАРТ) та Єдиного реєстру акцизних накладних (ЕРАН), що запрацює з 1 березня цього року.

Про це повідомляє прес-служба ДФС, передає «Слово і Діло».

Згідно з повідомленням, глава ДФС Роман Насіров і його перший заступник Сергій Білан 25 лютого провели зустріч із представниками компаній-виробників і реалізаторів нафтопродуктів, на якій обговорили впровадження контролю за обігом нафтопродуктів та його фіскальні ризики.

Дані ДФС свідчать про те, що в 2015 році Державний бюджет недорахувався 1,2 млрд грн податкових надходжень від використання схем ухилення від сплати акцизного збору.

Роман НасіровГолова Державної фіскальної служби України

На думку представників ДФС, основними схемами ухилення від сплати акцизу в 2015 році були: - недекларування виготовлення сумішевих бензинів; - використання операцій із продажу палива в «скручування» із ПДВ і маніпуляції кодами класифікатора товарів під час реєстрації податкових накладних; - ввезення нафтопродуктів з порушенням митних правил (поза митним контролем, із заниженням митної вартості; - з порушенням у сфері класифікації товарів).

Відзначимо, що ДФС планує відшкодувати українським компаніям 1-1,5 млрд грн заборгованості з відшкодування податку на додану вартість (ПДВ).

Як раніше повідомляло «Слово і Діло», 9 листопада 2015 року Кабінет міністрів України ухвалив приєднання деяких територіальних органів Державної фіскальної служби до відповідних територіальних органів ДФС.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...