«БПП» не підтримає відставку Абромавичуса

Депутати від «БПП» не розглядатимуть відставку Абромавичуса до моменту розгляду відставки всього уряду.
Юрій Луценко

Парламентська фракція «Блоку Петра Порошенка» відмовилася розглядати питання про відставку міністра економрозвитку і торгівлі Айвараса Абромавичуса до моменту розгляду відставки всього уряду.

Як повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на LB.ua, про це з трибуни Верховної Ради заявив голова фракції Юрій Луценко.

«Попереднє рішення фракції полягає в тому, що ми підтримуємо крок Кононенка, який подав заяву до Антикорупційного бюро з вимогою перевірити висунуті проти нього звинувачення, й готовність Кононенка відповідати за законом» - сказав депутат.

Айварас Абромавичус: smart-аналіз завдань на посаді міністра економікиАйварас Абромавичус пропрацював на посаді міністра економічного розвитку й торгівлі трохи більше року – з грудня 2014-го. Відтоді «Слово і Діло» зафіксувало 41 його обіцянку, більшість із яких він, до слова, виконав.

«Друге – наша фракція не вважає можливим звільняти міністра економіки Абромавичуса до розгляду відставки уряду в цілому. Третє – ми вимагаємо від прем'єр-міністра в місячний термін провести відкриті кадрові конкурси на топ-30 держпідприємств, які є основним джерелом корупції в країні», – заявив Луценко.

Нагадаємо, вчора подав у відставку міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус. Також він публічно звинуватив заступника глави фракції «Блоку Петра Порошенка» Ігоря Кононенко у перешкоджанні роботі уряду.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...