РФ не збирається розривати економічні відносини з Україною

Читать на русском
Російська Федерація не збирається розривати економічні відносини з Україною, однак торгових преференцій українським товаровиробникам більше не буде.
Павло Клімкін та Олексій УлюкаєвФото: Delfi

Російська Федерація не збирається розривати економічні відносини з Україною, однак торгових преференцій українським товаровиробникам більше не буде.

Про це за результатами тристоронніх переговорів між представниками України, ЄС та Росії заявив міністр економічного розвитку РФ Олексій Улюкаєв, пише «Слово і Діло» з посиланням на «УНН».

Наразі консультації за участю Росії щодо зони вільної торгівлі Європейського Союзу з Україною не принесли жодних результатів, повідомив Улюкаєв.

Нічого особистого, лише бізнес. Чому зона вільної торгівлі не зробить українців багатшими?Україна в передчутті: з першого січня 2016 набуває чинності угода про зону вільної торгівлі між Україною та Європейським Союзом. Але чи будуть його наслідки сприятливими для життя простих українців?

При цьому голова російського Мінекономрозвитку припустив, що перемовини можуть бути продовжені. Водночас міністр закордонних справ України Павло Клімкін у своєму Twitter зауважив, що переговори між РФ, ЄС та Україною «стають усе більш сюрреалістичними».

Нагадаємо, сьогодні Рада Європейського Союзу ухвалила рішення про продовження санкцій проти Росії.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал