Абромавичус розповів, коли керівники держпідприємств отримають гідні зарплати

Читать на русском
Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус повідомив про узгодження в Кабінеті міністрів збільшення платні керівникам державних підприємств.

Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус повідомив про узгодження в Кабінеті міністрів збільшення платні керівникам державних підприємств.

Про це міністр повідомив на засіданні уряду в середу, пише «Слово і Діло» з посиланням на Forbes.

«Сьогодні в Кабміні прийняли нашу постанову про збільшення винагороди керівникам державних компаній. Ми за це довго билися, нарешті це ухвалили. Очікуємо, що прем'єр найближчими днями все підпише», – повідомив Абромавичус.

За словами міністра, відсутність гідної оплати праці нарівні з політичним тиском є основною причиною неефективного управління державними компаніями. Щодо ресурсу для підвищення зарплат, то він є у самих компаній, переконаний Абромавичус. Раніше в Мінекономрозвитку наводили в якості прикладу ПАТ «Укргазвидобування», упорядкування системи закупівель якого лише за 4 місяці дозволило заощадити 350 млн грн.

Також видання, посилаючись на власні джерела, повідомляє, що відбором претендентів на керівництво найбільшими держкомпаніями тепер займатиметься створювана при номінаційному комітеті Кабміну комісія, а не профільні міністерства, як це було раніше.

Нагадаємо, наприкінці жовтня Айварас Абромавичус озвучив прогноз розвитку української економіки на 20 років. За словами міністра, у 2035 році ВПП України досягне 500 млрд дол.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: