Сьогодні «гарячі патріоти» виконують завдання з розхитування країни – нардеп

Читать на русском
Представник Президента України у Верховній Раді наголосив на необхідності об’єднання дій парламенту та Президента, тому що в іншому разі Україні загрожує розпад.
Степан Кубів

Представник Президента України у Верховній Раді, нардеп Степан Кубів наголосив на необхідності об’єднання дій парламенту та Президента, тому що в іншому разі Україні загрожує розпад.

Про це повідомляє прес-служба «Блоку Петра Порошенка», пише «Слово і Діло».

«Сьогодні ми спостерігаємо те, як численні «гарячі патріоти» виконують завдання з розхитування країни. Наша країна є парламентсько-президентською республікою, в якій дії повинні бути єдині – консолідовані та ефективні», – наголосив Кубів, додавши, що «розхитати й розвалити країну зсередини ми сьогодні не маємо жодного права».

«Тому сьогодні ми повинні бути єдині у виконанні багатьох позицій», – зазначив нардеп.

Доля коаліції: варіанти розвитку подій у парламентській більшостіЧи зможе Україна уникнути чергового парламентського скандалу, який із високою вірогідністю призведе до розпуску Верховної Ради і ще одних перевиборів?

Зокрема, Кубів повідомив, що цього тижня Порошенко запропонує на розгляд парламенту важливі законопроекти, від яких залежатиме оборона країни.

«Всі закони, які ми проговорюємо на погоджувальній раді чи на раді коаліції, де отримуємо підтримку в 226 голосів, мають без суперечок бути підтримані у залі парламенту... Серед них є блок фінансової сфери, сфери національної безпеки та оборони. Парламент повинен цього тижня показати високу ефективність роботи, яка буде виражена у голосуванні за ці закони», – резюмував представник Президента у Верховній Раді.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...