Україна через суд спробує повернути газові родовища на шельфі Чорного моря

Читать на русском
Газові родовища Одеське і Безіменне, розташовані на шельфі Чорного моря, які внаслідок анексії Криму дісталися Росії, Україна спробує повернути через суд.

Розташовані на шельфі Чорного моря газові родовища Одеське і Безіменне, які внаслідок анексії Криму дісталися Росії, Україна спробує повернути через суд.

Про це в Івано-Франківську заявив Президент України Петро Порошенко, передає «Слово і Діло» з посиланням на «ТАСС».

«Важливо зараз жорстко поставити в суді питання і повернути наші шельфові родовища, включаючи Одеське, Безіменне», – заявив Порошенко.

Павло ПетренкоМіністр юстиції України
Петренко запевнив, що Мін'юст буде подавати позови проти РФ в Міжнародний суд ООНСказано 5 грудня 2014 р.Статус обіцянки: Виконано

Газові родовища Безіменне та Одеське, розташовані на шельфі Чорного моря, на даний момент перебувають під контролем Росії, оскільки остання 1,5 роки тому вторглася на територію України та анексувала півострів Крим.

У червні Міністерство юстиції України заявило, що офіційний Київ може вимагати арешту майна Російської Федерації за кордоном у якості компенсації за збитки від окупації АР Крим. Як відомо, внаслідок анексії автономії в України було незаконно відібрано понад 400 підприємств і 18 газових родовищ.

Нагадаємо, загальний збиток України від дій Росії в Криму Мін'юст раніше оцінював у більш ніж трильйон гривень.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...