Ляшко придумав свій закон про опозицію

Читать на русском
Народні депутати від фракції «Радикальної партії» внесли до Верховної Ради проект закону «Про парламентську опозицію».

Народні депутати від фракції «Радикальної партії» внесли до Верховної Ради проект закону «Про парламентську опозицію».

Зокрема, авторами законопроекту № 3061-2 від 24.09.2015 року виступили п`ять нардепів фракції «РПЛ», пише «Слово і Діло».

Станом на сьогоднішній день текст закону, а також пояснювальна записка на сайті Ради відсутні. Повідомляється, що розглядати ініціативу депутатів будуть аж сім парламентських комітетів.

Артем ВіткоНародний депутат України
Вітко запевнив, що з фракції "Радикальної партії" виходити не будеСказано 15 вересня 2015 р.Статус обіцянки: Не виконано

У квітні поточного року Верховна Рада відхилила аналогічний проект закону «Про парламентську опозицію» авторства депутатів групи «Відродження» і фракції «Опозиційного блоку». Також відзначимо, що десять днів тому Євген Геллер і Валерій Писаренко (обидва – «Відродження»), ще раз внесли такий само законопроект, але вже з деякими правками.

Нагадаємо, раніше лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко заявив про вихід його фракції зі складу коаліції. За словами Ляшка, «РПЛ» переходить в опозицію до нинішньої влади. Водночас відповідні наміри «радикалів» залишаються тільки на словах: всі члени «Радикальної партії», а це 20 депутатів, мають кожен особисто написати заяву про свій вихід з коаліції.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...