Міністр юстиції поставив ультиматум місцевим чиновникам

Читать на русском
Місцева влада повинна до 1 жовтня підключитися до єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців та до держреєстру нерухомості, в іншому разі – звільнення.
Павло Петренко

Місцева влада повинна до 1 жовтня підключитися до єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців та до держреєстру нерухомості, в іншому разі – звільнення.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав міністр юстиції України Павло Петренко, повідомляє «Слово і Діло».

За його словами, підключення до реєстрів майна та бізнесу означає заборону для держслужбовців вимагати від українців непотрібних довідок. Тобто завдяки підключенню до реєстрів чиновники зможуть самі знайти всю необхідну інформацію.

«Однак чиновники не хочуть змінювати систему, коли вони могли ганяти українців по інстанціях доти, доки отримають хабара. Тому ми й бачимо такий супротив. Ми ламатимемо цю систему», – запевнив Петренко.

Водночас він зазначив, що ті чиновники в місцевій владі чи місцевому самоврядуванні, які не виконують поставлених завдань, повинні йти з державної служби.

Петренко також нагадав, що прем’єр-міністр Яценюк виніс догани керівникам Рівненської, Хмельницької, Запорізької та Чернівецької обласних державних адміністрацій за невиконання доручень щодо підключення до єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців та до держреєстру нерухомості.

«Тому хочу ще раз сказати представникам місцевої влади, що до 1 жовтня вони мають шанс змінити ситуацію та забезпечити громадян зручними сервісами. Після 1 жовтня вони можуть пакувати валізи та шукати собі іншу роботу», – заявив міністр.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал