Жоден з чиновників не був притягнутий до відповідальності за державну зраду

Читать на русском
На сьогоднішній день за сепаратизм і державну зраду відбувають покарання тільки п’ять осіб, серед яких немає жодного державного посадовця.

На сьогоднішній день за сепаратизм і державну зраду відбувають покарання тільки п’ять осіб, серед яких немає жодного державного посадовця.

Такі дані в ефірі програми «Право на владу» повідомила юрист-кримінолог Ганна Маляр, пише «Слово і Діло».

За її словами, за рік з початку окупації Криму Росією, за обвинуваченнями у сепаратизмі законної сили набрали тільки 18 вироків. При цьому, 17 засуджених були звільнені від відбування покарання. Таким чином, за посягання на територіальну цілісність України покарання відбуває тільки одна людина, констатувала експерт.

«А ви знаєте, скільки на сьогодні засуджено за державну зраду осіб? 4 особи. А ви знаєте, що з цих 18 засуджених і з цих 4 осіб немає жодного посадовця? Це всі прості люди, які були або безробітніми, це переважна більшість, або займали якісь прості не високооплачувані роботи чи посади», – зазначила Маляр.

«То про що ми з вами говоримо, коли по сьогоднішній день, вже рік як нова влада, досі не працює ні правоохоронна система, ні судова... Результатів немає жодних», – резюмувала юрист.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...