Парубій Андрій Володимирович

Парубій Андрій Володимирович
  • Голова Верховної Ради України
  • Народний депутат України
  • Позафракційний
Читати про політика

Досьє

Народився в місті Червоноград, Львівська область.

1988 - 1990 рр. - Націоналістична молодіжна організація Товариство «Спадщина» - голова.

1990 - 1991 рр.- Львівська обласна рада - депутат; постійна депутатська комісія з питань молоді та спорту - секретар.

1991 - 1994 рр. - Соціал-Національна партія України - один із засновників.

1994 - 1998 рр. - Львівська міська рада - депутат; депутатська група - керівник.

1996 - 1999 рр. - Товариство сприяння Збройним Силам та Військово-Морським Силам України «Патріот України» - керівник.

1999 - 2002 рр. - науково-політичний журнал «Орієнтири» - редактор.

2002 - 2005 рр. - Львівська обласна рада - депутат; заступник голови.

2005 - 2007 рр. - Партія Народний союз «Українці!» - голова.

15.04.2006 р. - 15.12.2007 р. - Львівська обласна рада - депутат (блок «Наша Україна»).

2007 - 2012 рр. - народний депутат VI скликання.

2012 - 2014 рр. - народний депутат VII скликання.

27.02. - 07.08.2014 р - Рада національної безпеки і оборони України - секретар.

З 27.11.2014 р. - народний депутат VIII скликання.

04.12.2014 р. - 14.04.2016 р. - заступник голови Верховної Ради України.

З 14.04.2016 р. - голова Верховної Ради України.

Освіта

Львівський державний університет імені Івана Франка, 1994 р.,  історик.

Національний Університет «Львівська Політехніка», політологія та соціологія.

Рівень відповідальності