Липень: Росію заштормило. Колонка Леоніда Швеця
Липень змінив динаміку війни: росія посилила балістичні атаки, а Україна – удари вглиб території рф. Москва втратила очікувану підтримку США, а в Кремлі дедалі частіше говорять про затяжну кризу.
Сирський на Сумщині доповів Зеленському, що під контролем ЗСУ перебуває ще один населений пункт Курщини.
Антикорупційний суд підтримав прохання прокурора САП про продовження строку дії запобіжного заходу помічнику ексчлена парламенту.
У ніч на 22 серпня російські війська здійснили атаку на Україну, запустивши 10 безпілотників типу Шахед з Курського напрямку, а також ракети.
Антикорупційний суд частково підтримав прохання детектива НАБУ про пришвидшення процедури закінчення досудового слідства.
Таке рішення було ухвалено з урахуванням пріоритетів Фінляндії в ЄС, де ключовим напрямком є підтримка України.
Українська розвідка зламала сервери деяких російських телеканалів і запустила ролики про вторгнення армії рф.
Суд підтримав позов Мін'юсту про застосування санкції до херсонської колаборантки, яку призначили керівником музею.
Сьогодні вранці російські окупаційні війська, попередньо з артилерії обстріляли Томарине у Бериславському районі.
Посольство США попередило про підвищений ризик атак росіян по Україні перед Днем Незалежності.
Антикорупційний суд підтримав скаргу сторони захисту колишнього члена парламенту на процесуальну дію.
Російські війська зранку 22 серпня ударили по об'єкту критичної інфраструктури у Херсоні. Місто частково залишилося без світла.
У Тернополі через два дні після пожежі підтвердили безпечний рівень хлору та соляної кислоти в повітрі.
Ворог вдарив балістичною ракетою, попередньо Іскандер-М, по території Баштанського району Миколаївської області.
Армія рф продовжує обстрілювати мирне населення Донеччини. Вчора, 21 серпня, внаслідок ворожих атак за добу загинули четверо людей.
Станом на ранок четверга, 22 серпня, стало відомо, що загалом російська армія у війні з Україною втратила 604 тисяч 140 осіб.
Умєров розповів конгресменам США про цілі України на прикордонні рф, зокрема, про Курську операцію.
ЗСУ використовують більше ударних дронів, ніж окупаційні війська. Російські безпілотники мають менший вплив на полі бою, оскільки Україна взяла на озброєння нові технології і тактику.
На підконтрольну Україні територію вдалося повернути ще одну групу дітей з окупації. Серед них — двоє хлопців та четверо дівчат віком від 3 до 12 років.
У ніч на 22 серпня у Волгоградській області рф було чутно вибухи. Місцеві повідомляють про атаку нібито українських безпілотників на військовий аеродром Мариновка.
За добу, 21 серпня, на Сумщині зафіксували 256 вибухів. Внаслідок атак поранено 5 місцевих жителів.
У росЗМI повідомили про вибух чергової цистерни на палаючій нафтобазі. Пожежу у Пролетарську не можуть загасити уже четверту добу.
У середу, 21 серпня, ізраїльські війська вдарили по нових осередках терористів Хезболли у Лівані.
Влада рф планує проведення місцевих виборів у тимчасово окупованому Криму 8 вересня. Ворог усіма силами намагається збільшити явку серед переселенців.
Очльник ГУР Кирило Буданов підтвердив знищення МіГ-31 та Іл-76 на аеродромі «Саваслейка» та заявив, що аеродром під Москвою був оманливою мішенню.
Росіяни здійснили понад три тисячі обстрілів по позиціях наших військ і населених пунктах. Найгарячіша ситуація залишається на Покровському напрямку.
Військові Держприкордонслужби успішно атакували позиції росіян у Серебрянському лісі. Внаслідок атаки знищенний склад озброєння ворога.
У Ростовській області рф уже четверту добу палає нафтобаза. За даними аналітика, вогонь повністю зруйнував уже 14 резервуарів з паливом.
Армія рф у середу, 21 серпня, вдарила з артилерії по місту Констянтинівка. Внаслідок атаки загинув 65-річний чоловік.
Канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що Україна не консультувалася з Берліном щодо своїх планів провести операцію в Курській області росії.
Глава євродипломатії Жозеп Боррель виступив за зняття обмежень для України щодо застосування далекобійної зброї по цілях в росії.