Обіцянка політика

  • Перший віце-прем’єр-міністр України - Міністр енергетики України

Шмигаль у програмі уряду обіцяє визначити основні державні соціальні гарантії щодо надання послуг у сфері фізичної культури і спорту

12 червня 2020 року прем'єр-міністр України вніс до Ради програму діяльності уряду. Керівник уряду Денис Шмигаль у програмі уряду обіцяє визначити основні державні соціальні гарантії щодо надання послуг у сфері фізичної культури і спорту.
Виконано
Сказано 12 червня 2020 р.

Джерело

  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=68573
  • https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2868-20#Text

Результат

12 грудня 2023 року був ухвалений Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування державних соціальних стандартів та державних соціальних нормативів надання послуг у сфері фізичної культури і спорту». У редакції статті 14 Закону України «Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії» визначається, що включається до державних соціальних нормативів надання послуг у сфері фізичної культури і спорту. Обіцянка виконана.