Обіцянка політика

  • Народний депутат України
  • Член депутатської фракції "Слуга народу"
  • Заступник голови Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

Качура пообіцяв зробити все можливе, щоб санаторні школи-інтернати були збережені

2 липня 2020 року народний депутат України Олександр Качура пообіцяв зробити все можливе, щоб санаторні школи-інтернати були збережені. "Те, що сьогоднішній день пропонується міністерством освіти, це не є трансформацією. Це є профанацією і знищенням. Саме тому, ми будем стояти до останнього за кожну дитину, яка знаходиться в санаторній школі-інтернаті і за її майбутнє. Ми не дамо викинути їх на вулицю. Ми будемо стояти за те, щоб санаторні школи-інтернати були збережені і ми зробимо все від нас можливе для того щоб ця профанація, як трансформація не відбулася", - заявив він (відео 1:00-2:16).
У процесі
Сказано 2 липня 2020 р.
Контроль виконання через 11 мiсяцiв.

Джерело

  • https://www.youtube.com/watch?v=Di8_HNwyCWo&feature=youtu.be&t=91
  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=6775

Результат

23 червня 2020 року народні депутати підтримали законопроект №3719, який дозволяє зберегти санаторні школи-інтернати та продовжити набір дітей да таких закладів на один рік. Передбачається, що протягом одного року з дня набрання чинності цим Законом засновники санаторних шкіл (санаторних шкіл-інтернатів) повинні змінити тип таких навчальних закладів на один з типів установ загальної середньої освіти, які передбачені цим Законом, або припинити такі навчальні заклади шляхом їх реорганізації або ліквідації. Олександр Качура підтримав це рішення.