Обіцянка політика

Після початку повномасштабної війни, яку розв’язала рф проти України, моніторинг виконання обіцянок тимчасово зупинено
  • Прем'єр-міністр України

Шмигаль у програмі уряду обіцяє опрацювати разом з країнами-сусідами пропозиції щодо розбудови нових пунктів пропуску через державний кордон

12 червня 2020 року прем'єр-міністр України вніс до Ради програму діяльності уряду. Керівник уряду Денис Шмигаль у програмі уряду обіцяє опрацювати разом з країнами-сусідами пропозиції щодо розбудови (створення) нових пунктів пропуску через державний кордон для автомобільного сполучення.
Виконано
Сказано 12 червня 2020 р.

Джерело

  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=68573
  • Лист Держприкордонслужби
  • https://www.kmu.gov.ua/news/suchasna-i-prozora-mitnicya-uryad-pidtrimav-budivnictvo-10-ti-ta-rekonstrukciyu-25-punktiv-propusku-mitnici
  • https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/246-2021-%D1%80#Text

Результат

24 березня 2021 року уряд ухвалив розпорядження «Про затвердження плану заходів з облаштування пріоритетних пунктів пропуску на 2021-2023 роки», яким, зокрема, передбачено реконструкцію, модернізацію та технічне переоснащення 25 діючих і будівництво 10 пунктів пропуску, у тому числі, на західному кордоні. План передбачає, що буде побудовано 5 абсолютно нових пунктів пропуску.

Реалізація проєкту здійснюватиметься, у тому числі, за рахунок польського кредиту, наданого у рамках Договору між урядом України та урядом Республіки Польща про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги. Обіцянці присвоєно статус «виконано».