Обіцянка політика

Після початку повномасштабної війни, яку розв’язала рф проти України, моніторинг виконання обіцянок тимчасово зупинено
  • Член депутатської фракції "Європейська Солідарність"
  • Народний депутат України
  • Член Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики

В'ятрович у передвиборчій програмі пообіцяв спростити умови експорту та імпорту товарів шляхом запровадження інституту авторизованих економічних операторів

24 червня 2019 року на сайті ЦВК була зареєстрована передвиборча програма політичної партії "Європейська солідарність", за списком якої йшов кандидат в народні депутати з обіцянкою спростити умови експорту та імпорту товарів шляхом запровадження інституту авторизованих економічних операторів та спільних з ЄС транзитних процедур.
Архів
Сказано 24 червня 2019 р.

Джерело

  • https://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2019/wp502pt001f01=919pf7171=335.html
  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=806

Результат

Обіцянка переміщується в "архів", оскільки інститут авторизованих економічних операторів було впроваджено до того, як Володимир В'ятрович потрапив до Верховної ради України.

2 жовтня 2019 року Верховна Рада України ухвалила законопроект про внесення змін до Митного кодексу України щодо деяких питань функціонування авторизованих економічних операторів (№1048). Основна мета розроблення законопроекту – запровадження в Україні інституту АЕО аналогічного тому, що функціонує в ЄС, та виконання Україною зобов’язань, передбачених Угодою.