Обіцянка політика

  • Віце-прем'єр-міністр України – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

Верещук зобов'язалася, відповідно до меморандуму партії, добровільно скласти депутатські повноваження у разі порушення принципів Меморандуму

28 червня 2019 року кандидат в народні депутати від партії "Слуга народу", відповідно до меморандуму про відповідальність народного депутата, зобов'язалася добровільно скласти депутатські повноваження у разі порушення ключових принципів партії, положень Меморандуму, відмови від голосування за законопроекти, передбачені програмою партії, виходу з фракції та рішення фракції про виключення.
Не виконано
Сказано 28 червня 2019 р.

Джерело

  • https://www.facebook.com/sluganarodu.official/posts/620209158485087
  • https://ua.interfax.com.ua/news/general/776904.html
  • https://t.me/pavlovskynews/12213
  • https://www.slovoidilo.ua/

Результат

1 листопада 2021 року "Слуга народу" підтримала кандидатуру депутатки Ірини Верещук на пост міністра реінтеграції. Вона погодилась та повідомила, що Володимир Зеленський особисто запропонував їй обійняти посаду віце-прем'єр-міністра. Враховуючи факт того, що депутат не склала мандан однак порушила одразу 2 пункти меморандуму, а саме: бути на всіх пленарних засіданнях ВРУ та підтримувати всі законопроєкти, передбачені передвиборчою програмою партії, обіцянка отримує статус "не виконано".