Обіцянка політика

Після початку повномасштабної війни, яку розв’язала рф проти України, моніторинг виконання обіцянок тимчасово зупинено

Оржель у програмі обіцяє підвищити рівень захищеності енергетичної інфраструктури

4 жовтня 2019 року Верховна Рада України ухвалила програму діяльності уряду. Міністр енергетики та захисту довкілля України Олексій Оржель у програмі обіцяє підвищити рівень захищеності енергетичної інфраструктури, в тому числі від кібератак, підвищити рівень фізичного захисту.
Виконано
Сказано 4 жовтня 2019 р.

Джерело

  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=66959
  • https://program.kmu.gov.ua/meta/ukraincu-ne-zagrozuut-riziki-zalisitis-bez-energozabezpecenna
  • https://www.kmu.gov.ua/uryad-ta-organi-vladi/team

Результат

Відповідно до звіту уряду від 14 лютого 2020 року, з метою підвищення рівня захищеності енергетичної інфраструктури, а саме ядерних об'єктів, було перевірено відповідність здійснених підприємствами організаційно-правових та інженерно-технічних заходів щодо забезпечення фізичного захисту об'єктів вимогам чинного законодавства. Також було реалізовано заходи, передбачені у 2019 році Планом заходів з технічного переоснащення та реконструкції інженерно-технічних засобів систем фізичного захисту атомних електростанцій державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом». Будь-які інші уточнення у плані діяльності – відсутні, зважаючи на стратегічне значення об'єктів.

Нагадаємо, що у тексті програмного документа діяльності уряду, який Рада ухвалила 04.10.2019, будь-які терміни щодо цього зобов'язання – відсутні, тому обіцянці присвоєно статус «виконано» після відставки прем'єр-міністра Олексія Гончарука «за власним бажанням» на початку березня 2020 року. Відставка прем'єр-міністра стала передумовою відставки уряду та міністра Оржеля.