Обіцянка політика

Після початку повномасштабної війни, яку розв’язала рф проти України, моніторинг виконання обіцянок тимчасово зупинено

Оржель у програмі обіцяє забезпечити через адресні субсидії захист вразливих споживачів енергетичних ресурсів

4 жовтня 2019 року Верховна Рада України ухвалила програму діяльності уряду. Міністр енергетики та захисту довкілля України Олексій Оржель у програмі обіцяє забезпечити через адресні субсидії захист вразливих споживачів енергетичних ресурсів.
Виконано
Сказано 4 жовтня 2019 р.

Джерело

  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=66959
  • https://glavcom.ua/economics/finances/urjad-poobitsjav-vidiliti-na-subsidiji-bilshe-koshtiv-nizh-u-minulomu-rotsi-661108.html
  • https://www.kmu.gov.ua/uryad-ta-organi-vladi/team

Результат

Протягом 6 місяців уряд забезпечував через адресні субсидії захист вразливих споживачів енергетичних ресурсів. У бюджеті 2020 року було передбачено необхідний обсяг коштів для 100% виплати пільг і субсидій на оплату житлово-комунальних послуг. Уряд вперше монетизував пільги для українців.

Нагадаємо, що у тексті програмного документа діяльності уряду, який Рада ухвалила 04.10.2019, будь-які терміни щодо цього зобов'язання – відсутні, тому обіцянці присвоєно статус «виконано» після відставки прем'єр-міністра Олексія Гончарука «за власним бажанням» на початку березня 2020 року. Відставка прем'єр-міністра стала передумовою відставки уряду та міністра Оржеля.