Обіцянка політика

Після початку повномасштабної війни, яку розв’язала рф проти України, моніторинг виконання обіцянок тимчасово зупинено

Оржель у програмі обіцяє запровадити принципи прозорого корпоративного управління на державних стратегічних підприємствах ПЕК

4 жовтня 2019 року Верховна Рада України ухвалила програму діяльності уряду. Міністр енергетики та захисту довкілля України Олексій Оржель у програмі обіцяє запровадити принципи прозорого та професійного корпоративного управління на державних особливо важливих підприємствах ПЕК.
Не виконано
Сказано 4 жовтня 2019 р.

Джерело

  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=66959
  • https://admin.slovoidilo.ua/uploads/statements/origin/65/65737_232176_origin.png
  • https://www.kmu.gov.ua/uryad-ta-organi-vladi/team
  • https://program.kmu.gov.ua/meta/ukrainski-spozivaci-ta-ukrainskij-biznes-splacuut-spravedlivu-cinu-za-akisni-energeticni-tovari

Результат

Відповідно до інформації урядового сайту «Програма діяльності Кабінету Міністрів України», який створено для моніторингу діяльності уряду та міністерств, від 14 лютого 2020 року, запровадити принципи прозорого корпоративного управління на державних стратегічних підприємствах ПЕК передбачено до 2021 року.

Нагадаємо, що у тексті програмного документа діяльності уряду, який Рада ухвалила 04.10.2019, будь-які терміни щодо цього зобов'язання – відсутні, тому обіцянці присвоєно статус «не виконано» після відставки прем'єр-міністра Олексія Гончарука «за власним бажанням» на початку березня 2020 року. Відставка прем'єр-міністра стала передумовою відставки уряду та міністра Оржеля.