Обіцянка політика

Після початку повномасштабної війни, яку розв’язала рф проти України, моніторинг виконання обіцянок тимчасово зупинено

Гончарук у програмі обіцяє запровадити економічні інструменти для зменшення втрат у комунальних мережах

4 жовтня 2019 року Верховна Рада України ухвалила програму діяльності уряду. Прем'єр-міністр Олексій Гончарук у програмі обіцяє мінімізувати втрати та запровадити економічні інструменти для зменшення втрат у мережах тепло-, водопостачання та водовідведення.
Не виконано
Сказано 4 жовтня 2019 р.

Джерело

  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=66959
  • https://program.kmu.gov.ua/meta/mensa-kilkist-ukrainciv-perebuvae-za-mezeu-energeticnoi-bidnosti-ta-pidviseno-energoefektivnist-ekonomiki
  • https://program.kmu.gov.ua/meta/mensa-kilkist-ukrainciv-perebuvae-za-mezeu-energeticnoi-bidnosti-ta-pidviseno-energoefektivnist-ekonomiki
  • https://www.kmu.gov.ua/uryad-ta-organi-vladi/team

Результат

Відповідно до інформації урядового сайту «Програма діяльності Кабінету Міністрів України», який створено для моніторингу діяльності уряду та міністерств, від 14 лютого 2020 року, та звіту уряду, забезпечити розроблення механізму фінансування впровадження енергоефективних заходів для суб’єктів господарювання передбачено до липня 2020 року.

Протягом шести місяців каденції уряду не вдалося завершити роботу над запровадженням економічних інструментів для зменшення втрат у комунальних мережах, тому обіцянка «не виконана».