Обіцянка політика

Після початку повномасштабної війни, яку розв’язала рф проти України, моніторинг виконання обіцянок тимчасово зупинено

Гончарук у програмі обіцяє забезпечити роботу національної системи невідкладної боротьби з подіями, які призводять до забруднення моря

4 жовтня 2019 року Верховна Рада України ухвалила програму діяльності уряду. Прем'єр-міністр Олексій Гончарук у програмі обіцяє забезпечити роботу національної системи невідкладної та ефективної боротьби з подіями, які призводять до забруднення моря або берегової смуги нафтою, іншими небезпечними і забруднюючими речовинами.
Не виконано
Сказано 4 жовтня 2019 р.

Джерело

  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=66959
  • https://rubryka.com/2020/03/01/tanker-delfi-pid-odesoyu-prolezhyt-na-milyni-do-kintsya-lita/
  • https://www.kmu.gov.ua/uryad-ta-organi-vladi/team
  • https://www.unian.ua/incidents/10765949-avariya-na-tankeri-v-odesi-riven-nafti-v-mori-perevishchiv-normu-u-160-raziv.html
  • https://ru.slovoidilo.ua/promise/66022.html

Результат

Станом на березень 2020 року танкер «Делфі», що зазнав аварії біля Одеси ще в листопаді 2019 року, досі не піднято з дна. Тоді рівень забруднення води нафтопродуктами у Чорному морі біля Одеси через аварію танкера перевищив допустимі концентрації у майже 160 разів.

У Правила охорони внутрішніх морських вод і територіального моря від забруднення та засмічення системних змін не вносили.

Протягом шести місяців каденції уряду не вдалося забезпечити роботу національної системи невідкладної боротьби з подіями, які призводять до забруднення моря, тому обіцянка «не виконана».