Обіцянка політика

Після початку повномасштабної війни, яку розв’язала рф проти України, моніторинг виконання обіцянок тимчасово зупинено
  • Народний депутат України
  • Член депутатської фракції "Слуга народу"
  • Член Комітету з питань правоохоронної діяльності

Яцик у передвиборчій програмі пообіцяла внести законопроекти, за допомогою яких Україна зможе позбутися стихійних сміттєзвалищ

20 червня 2019 року на сайті ЦВК була зареєстрована передвиборча програма Юлії Яцик з обіцянкою внести законопроекти, за допомогою яких Україна зможе позбутися стихійних сміттєзвалищ.
Не виконано
Сказано 20 червня 2019 р.

Джерело

  • https://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2019/wp407pt001f01=919pf7201=20840.html
  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/pt2/reports.dep2?PERSON=21052&SKL=10

Результат

Юлія Яцик стала співавтором законопроєкту №5517 про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за порушення законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища. Законопроєктом пропонується посилення адміністративної відповідальності за окремі правопорушення у сфері охорони навколишнього природного середовища, зокрема за забруднення земельних ділянок амонієм, нітратами, сульфатами, фосфором, хлоридами та іншими речовинами. Також є серед співавторів таких ініціатив як: №3755 про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за порушення законодавства у сфері захисту природних екосистем від пожеж, №3805 про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за порушення порядку видалення зелених насаджень, №5650 про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо збереження лісів.

Однак попри розробку низки ініціатив щодо захисту екології в Україні, ця конкретна обіцянка отримує статус "не виконано", оскільки не було зареєстровано обіцяних ініціатив. Нагадаємо, що у передвиборчій програмі було обіцяно реєстрація законопроєктів щодо боротьби з стихійними сміттєзвалищами.

Статус обіцянки може бути змінено, якщо Юлія Яцик зареєструє обіцяний законопроєкт.