Обіцянка політика

Після початку повномасштабної війни, яку розв’язала рф проти України, моніторинг виконання обіцянок тимчасово зупинено
  • Народний депутат України
  • Позафракційний
  • Член комітету з питань антикорупційної політики

Іванісов у передвиборчій програмі пообіцяв домогтися припинення свавілля податківців щодо бізнесу

20 червня 2019 року на сайті ЦВК була оприлюднена передвиборна програма Романа Іванісова з обіцянкою домогтися припинення свавілля податківців щодо бізнесу.
Не виконано
Сказано 20 червня 2019 р.

Джерело

  • https://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2019/wp407pt001f01=919pf7201=21158.html
  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=9102
  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_dep?vid=6&kod=130

Результат

28 січня 2021 року Верховна Рада України ухвалила в другому читанні закон про створення Бюро економічної безпеки(№3087-д). Бюро економічної безпеки України – це центральний орган виконавчої влади, на який покладаються завдання щодо протидії правопорушенням, що посягають на функціонування економіки держави. Новостворений орган буде виконувати правоохоронну, аналітичну, економічну, інформаційну та інші функції. Розслідування порушень, які віднесені до компетенції Бюро, зможуть здійснювати виключно детективи БЕБ. Забороняється доручати здійснення досудового розслідування кримінальних правопорушень іншому органу досудового розслідування. Усувається дублювання функцій Національної поліції, Служби безпеки України під час розслідування економічних злочинів, Податкова міліція ліквідовується. Народний депутат був відсутній під час голосування. Водночас за даними електронної реєстрації ВРУ народний депутат був присутнім в цей день в залі засідань.

29 січня Рада ухвалила законопроект про внесення змін до прикінцевих та перехідних положень Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні" щодо терміну набрання чинності окремими положеннями (№4090), яким визначається алгоритми ліквідації податкової міліції, та переведення її функції до БЕБ. Народний депутат підтримав даний законопроект.

Обіцянка отримує статус "не виконано", оскільки народний депутат був відсутнім при голосуванні за законопроект про створення Бюро економічної безпеки(№3087-д), який є основним у вирішенні питання щодо припинення свавілля податківців щодо бізнесу, хоча в цей день нардеп був зареєстрованим в залі засідань.