Обіцянка політика

Після початку повномасштабної війни, яку розв’язала рф проти України, моніторинг виконання обіцянок тимчасово зупинено
  • Народний депутат України
  • Позафракційний
  • Заступник голови Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики

Лерос у передвиборчій програмі пообіцяв позбавити СБУ функцій ущемлення бізнесу

19 червня 2019 року на сайті ЦВК була зареєстрована передвиборча програма політичної партії "Слуга народу ", за списком якої йшов кандидат в народні депутати Гео Лерос з обіцянкою позбавити СБУ функцій ущемлення бізнесу.
Не виконано
Сказано 19 червня 2019 р.

Джерело

  • https://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2019/wp502pt001f01=919pf7171=403.html
  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=9102
  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_dep?vid=6&kod=223

Результат

28 січня 2021 року Верховна Рада України ухвалила в другому читанні закон про створення Бюро економічної безпеки. Бюро економічної безпеки України – це центральний орган виконавчої влади, на який покладаються завдання щодо протидії правопорушенням, що посягають на функціонування економіки держави. Новостворений орган буде виконувати правоохоронну, аналітичну, економічну, інформаційну та інші функції. Розслідування порушень, які віднесені до компетенції Бюро, зможуть здійснювати виключно детективи БЕБ. Забороняється доручати здійснення досудового розслідування кримінальних правопорушень іншому органу досудового розслідування. Усувається дублювання функцій Національної поліції, Служби безпеки України під час розслідування економічних злочинів, Податкова міліція ліквідовується.

Гео Лерос був відсутнім під час голосування цього рішення, однак був присутнім на пленарному засіданні 28-го січня. Враховуючи, що народний депутат у передвиборчій програмі пообіцяв позбавити СБУ функцій ущемлення бізнесу, однак не підтримав ухвалення законопроєкту № 3087-д, який безпосередньо впливає на реалізацію обіцяного, обіцянка отримує статус "не виконано".