Обіцянка політика

  • Народний депутат України
  • Співголова депутатської фракції "Опозиційна платформа - За життя"

Рабинович пообіцяв, що його політична сила встановить мир протягом тижня після парламентських виборів, якщо всього цього не зробить Президент Зеленський або нова коаліція

30 квітня 2019 року народний депутат України Вадим Рабінович пообіцяв, що після перемоги на виборах його політична сила встановить мир протягом тижня. Під час ефіру на телеканалі NEWSONE Рабінович пообіцяв після перемоги на виборах в короткі строки встановити мир, та підвищити пенсії. Пряма мова: "Після перемоги нашої партії, на виборах у 2019 році, ми встановимо мир, якщо його не встановить Зеленський, протягом тижня. Ми підвищимо пенсії протягом двох тижнів, якщо цього не зробить Президент Зеленський або нова коаліція", - запевнив Рабинович (відео 28:49- 28:58).
Не виконано
Сказано 30 квітня 2019 р.

Джерело

  • https://youtu.be/k0bG_Yo80Jc?t=1724
  • http://zagittya.com.ua/ua/page/mirnyj_plan/planlkoncepcija.html
  • https://www.unian.ua/politics/10676982-povernennya-moryakiv-i-politv-yazniv-bude-pershim-krokom-do-zvilnennya-vsih-polonenih-i-pripinennya-vognyu-zelenskiy.html

Результат

На позачергових виборах до ВРУ Вадим Рабинович пройшов за списками партії "Опозиційного блоку-За життя".

На офіційному сайті партії було опубліковано текст плану врегулювання кризи на Південному Сході України шляхом поетапного створення умов для реалізації Мінських угод від 12.02.2015 року.

Також у перший тиждень роботи ради 7 вересня рамках обміну полоненими з РФ в Україну повернулися 24 українські військовополонені моряки. Президент також сприяв вирішенню цього питання.

Проте, мир за один тиждень роботи ВРУ не вдалося встановити, ні Рабіновичу ні Зеленському. Обіцянка отримує статус "не виконано".