Обіцянка політика

Медуниця запевнив, що фракція "Народного фронту" підтримає законопроект про Антикорупційний суд

18 травня 2018 року народний депутат України Олег Медуниця запевнив, що фракція "Народного фронту" підтримає законопроект про Антикорупційний суд (відео:01:50).
Виконано
Сказано 18 травня 2018 р.

Джерело

  • https://www.youtube.com/watch?v=KiC_97OYQ38
  • https://112.ua/politika/parlament-prinyal-zakon-ob-antikorrupcionnom-sude-448744.html
  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=18885

Результат

7 червня 2018 року Верховна Рада ухвалила проект закону "Про Вищий антикорупційний суд" №7440. Вказаний суд розглядатиме справи проти топ-корупціонерів, підслідні НАБУ. Зокрема, мова йде про такі злочини, як нецільове використання бюджетних коштів, зловживання владою або впливом, незаконне збагачення, хабарництво. Крім того, підсудність охоплює злочини з сумою збитку від 881 тис. грн (станом на перше півріччя 2018 року). Вищий антикорупційний суд також розглядатиме справи про злочини зі зловживанням службовим становищем – про розтрату майна, розкрадання або вимагання зброї та боєприпасів; наркотиків, прекурсорів, обладнання для виготовлення наркотиків; шахрайське заволодіння документами, штампами або печатками.

Законопроект передбачає створення безпосередньо Антикорупційного суду і Апеляційної палати Вищого антикорсуду. Установа зможе почати роботу, коли наберуть як мінімум 35 суддів (при цьому принаймні 10 з них – до Апеляційної палати).

Депутат підтримав вказаний законопроект, тому обіцянку вважаємо виконаною.