Обіцянка політика

Бурбак пообіцяв добудувати пологовий будинок Хотинської центральної районної лікарні

30 березня 2018 року народний депутат України Максим Бурбак пообіцяв добудувати пологовий будинок (відділення) Хотинської центральної районної лікарні (відео:17:40). «СЛОВО І ДІЛО» ЗВЕРТАЄ ВАШУ УВАГУ! Виконання цієї обіцянки не належить до компетенції народного депутата, однак фіксація заяви необхідна для зваженої характеристики поведінки персони у публічному просторі.
У процесі
Сказано 30 березня 2018 р.
Перевіряється

Джерело

  • https://www.youtube.com/watch?v=igb1uJ2IIks
  • Лист народного депутата від 27 вересня 2018 року
  • лист

Результат

На початку серпня ми направили запит народному депутату.

У відповіді Максим Бурбак повідомив, що у 2017 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій на капітальний ремонт будівлі Хотинської ЦРЛ було виділено загалом 3 645 тис. грн.

Відповідно до Прикінцевих положень ЗУ «Про Державний бюджет України на 2017 рік» залишки коштів за такою субвенцією на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, зберігаються на рахунках спеціального фонду відповідних місцевих бюджетів для здійснення відповідних витрат з урахуванням їх цільового призначення.

З урахуванням цієї норми закону проведено тендер, в даний час тривають ремонтні роботи, в тому числі пологового відділення Хотинської ЦРЛ. Завершення ремонтних робіт заплановано на 2019 рік.

Станом на червень 2019 року вже закінчені роботи по Муровані стін і перегородок, обшивки стін гіпсокартоном, прокладка електропроводки, воздуховодов, телефонної мережі, встановлення металопластикових вікон, були заштукатурені стіни, облицьовані стіни і підлогу керамічною плиткою та ін.