Обіцянка політика

Данилюк планує у 2018 році внести до Ради законопроект про податок на виведений капітал разом із трирічною Бюджетною резолюцією

14 березня 2018 року міністр фінансів Олександр Данилюк заявив, що планує у 2018 році подати до Ради законопроект про податок на виведений капітал разом із трирічною Бюджетною резолюцією. «Мінфін розпочав роботу над розробкою оновленої трирічної Бюджетної резолюції. Ми в неї закладемо впровадження моделі оподаткування на виведений капітал, але також опрацюємо з колегами з міністерств і відповідне скорочення державних видатків. Потім проведемо консультації з МВФ. Коли це буде погоджено, винесемо це питання на Кабмін, після чого пакет – Бюджетна резолюція плюс законопроект про податок на виведений капітал будуть внесені до парламенту», – пояснив міністр. Міністр також уточнив, що Мінфін планує запровадити нову систему оподаткування із 2019 року (відео 13:53).
Не виконано
Сказано 14 березня 2018 р.

Джерело

  • https://youtu.be/kQuIgWq-zw8?t=13m53s
  • https://economics.unian.ua/finance/10137443-ministr-finansiv-rozpoviv-pro-perspektivi-podatku-na-vivedeniy-kapital.html
  • Лист Міністерства фінансів України

Результат

Міністерство фінансів України підготувало проект Основних напрямів бюджетної політики на 2019-2021 роки. Зазначений проект встановлює підходи до формування бюджетів, визначає завдання бюджетної політики, у тому числі на середньострокову перспективу, але не містить бюджетних показників на середньостроковий період. Вказаний проект був схвалений розпорядженням Кабміну від 18 квітня 2018 року № 315-р та поданий на розгляд ВРУ (реєстр. № 8357 від 16.05.2018).

6 червня 2018 року прем'єр Гройсман ініціював відставку Данилюка. Наступного дня Верховна Рада звільнила Олександра Данилюка з посади міністра фінансів. Станом на цей день до Ради не було внесено законопроект про податок на виведений капітал.