Обіцянка політика

  • Народний депутат України
  • Співголова депутатської фракції "Опозиційна платформа - За життя"
  • Член Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції окупованих територій, нац. меншин і міжнаціональних відносин

Рабінович пообіцяв організовувати масові акції непокори в разі, якщо Уляна Супрун лишатиметься на посаді очільниці Міністерства

26 лютого 2018 року народний депутат Вадим Рабінович пообіцяв організовувати масові акції непокори в разі, якщо Уляна Супрун лишатиметься на посаді очільниці Міністерства (відео 3:18 - 3:39).
Не виконано
Сказано 26 лютого 2018 р.

Джерело

  • https://www.youtube.com/watch?v=FbwMOA2ddPs
  • https://www.facebook.com/photo.php?fbid=878030242367007&
  • http://pl.com.ua/rabinovich-o-starte-aktsii-za-otstavku-suprun-my-ne-pozvolim-stavit-eksperimenty-nad-narodom/
  • https://www.slovoidilo.ua/2018/04/26/novyna/suspilstvo/sud-ponovyv-amosovu-posadi-rektora
  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_dep?vid=1&kod=329

Результат

Міністерство Охорони Здоров'я не звільняло Катерину Амосову з посади ректора, а лише тимчасово усували її від виконання обов'язків на час перевірки. Тож вона весь цей час і далі залишалась на посаді ректора, а по завершенню перевірки вона автоматично б продовжила виконувати свої обов'язки до наступних наказів МОЗу.

1 березня 2018 року Окружний адміністративний суд міста Києва ухвалив рішення про незаконність постанови міністерства про перевірку, що призвело до відновлення Амосової на посаді.

30 березня 2018 року Катерину Амосову було звільнено з посади ректора. За повідомленням ЗМІ, наказ про звільнення підписав державний секретар Міністерства охорони здоров'я.

23 квітня 2018 року МОЗ оголосив конкурс на заміщення посади ректора НМУ ім. О.О. Богомольця. Оскільки робота міністерства так і не була заблокована, то обіцянка Вадима Рабіновича вважається не виконано.

Того ж дня суд визнав незаконним звільнення Амосової та зобов'язав Міністерство відновити її на посаді.

з 1 серпня 2016 року Уляна Супрун обіймає посаду в.о Міністра охорони здоров'я. Відповідно до ст.39(1) Кодексу законів про працю вона вже через два місяці перебування на посаді мала стати Міністром, проте за законом КМУ, Міністром вона може стати лише після подання її кандидатури Парубієм та проведення відповідного голосування народними депутатами.

22 листопада 2018 року Верховна Рада голосувала за призначення на посаду Міністра фінансів, Міністра у правах ветеранів, проте що до Міністра Охорони Здоров'я мови не йшлось.Тобто питання з Супрун є досі не вирішеним і вона лишається в.о. Зазначимо, що за весь час, з того моменту як Рабиновичем було дано обіцянку організовувати масові акції непокори, жодної акції не відбулося і Супрун досі при повноваженнях.

Статус обіцянки незмінний - "не виконано"