Обіцянка політика

Князєв пообіцяв найближчим часом розширити проект поліцейських детективів

13 липня 2017 року голова Національної поліції України Сергій Князєв пообіцяв найближчим часом розширити проект поліцейських детективів. В Нацполіції планують запустити роботу детективів в спеціалізованих підрозділах боротьби з наркотиками, кіберзлочинністю, торгівлею людьми.
Виконано
Сказано 13 липня 2017 р.

Джерело

  • https://m.censor.net.ua/resonance/447636/sergeyi_knyazev_my_sozdaem_takticheskuyu_politsiyu_odna_iz_osnovnyh_zadach_dlya_nih_borba_s_ulichnoyi
  • Лист Нацполіції від 20 березня 2018 року

Результат

17 липня 2017 року в структурі Нацполіції було створено управління з розслідування особливо тяжких злочинів, до штату якого увійшло 38 посад. Управління складається з 5 відділів та сектору аналітичної роботи. Відділи у складі вказаного управління здійснюють розслідування злочинів виявлених департаментами захисту економіки, внутрішньої безпеки, боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми, кіберполіції, протидії наркозлочинності. На посади слідчих у цьому управлінні призначено колишніх слідчих та оперативних працівників.

29 грудня 2017 року в структурі слідчих управлінь головних управлінь Нацполіції було створено відділи з розслідування особливо тяжких злочинів.

В листі Національної поліції України від 20 березня 2018 року повідомляється, що на посади слідчих цих відділів буде призначено 40% слідчих та 60% оперативних працівників, які будуть здійснювати досудове розслідування. Станом на 31 січня 2018 року на конкурсній основі призначено 24 керівники підрозділів, та триває призначення на посади слідчих. Чисельність поліцейських в нових підрозділах складає 52 особи.

ВИСНОВОК: в Нацполіціі запустили роботу детективів в спеціалізованих підрозділах по боротьбі з наркотиками, кіберзлочинністю, торгівлею людьми, в підрозділах захисту економіки, внутрішньої безпеки.