Обіцянка політика

  • Народний депутат України
  • Член депутатської фракції "Європейська Солідарність"

Парубій запевнив, що ВРУ розгляне питання призначення нових членів Рахункової палати одразу після здійснення відкритого конкурсу

19 травня 2017 року Голова Верховної Ради України Андрій Парубій запевнив, що ВРУ розгляне питання призначення нових членів Рахункової палати одразу після здійснення відкритого конкурсу (відео 6:30-7:40).
Не виконано
Сказано 19 травня 2017 р.

Джерело

  • https://www.youtube.com/watch?v=7dtMR8pJazk
  • http://telegraf.com.ua/ukraina/politika/3421134-v-rade-snova-obyavlen-konkurs-kandidatov-v-schetnuyu-palatu.html
  • http://www.unn.com.ua/uk/news/1705107-komitet-rekomenduye-na-posadi-chleniv-rakhunkovoyi-palati-23-kandidativ
  • https://www.youtube.com/watch?v=8bBhbrmMalw
  • http://iportal.rada.gov.ua/documents/kand_na_pos/kand_rah_pal/146530.html

Результат

12 червня у ВРУ повторно оголошений конкурс кандидатів в Рахункову палату. Потенційні кандидати повинні подати документи на конкурс до комітету з питань бюджету. Термін подачі документів - до 18.00 19 -го червня.

18 грудня Комітет з питань бюджету направив Верховній Раді України рішення про результати проведених заходів повторного конкурсу для призначення нового складу Рахункової палати разом з висновками щодо кожного кандидата.

А вже 11 лютого Парубій повідомив, що питання призначення членів Рахункової палати буде обговорюватися після розгляду у ВРУ кандидатур голови НБУ та членів ЦВК (відео 14:40-15:05).

Враховуючи, що Андрій Парубій так і не наважився впродовж майже 2 місяців (від дати подання результатів проведеного конкурсу по сьогоднішній момент) винести на розгляд ВРУ питання призначення нових членів Рахункової палати, обіцянка отримує статус "не виконано".