Обіцянка політика

Бурбак заявив, що «Народний фронт» ініціюватиме рішення про кадрове оновлення НКРЕКП, якщо не буде відмінена абонплата за підключення до системи газопостачання

3 квітня 2017 року народний депутат України Максим Бурбак заявив, що фракція «Народного фронту» ініціюватиме рішення про повне кадрове оновлення Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, якщо не буде відмінена щомісячна абонентська плата за підключення до системи газопостачання (відео: 00:55).
Архів
Сказано 3 квітня 2017 р.

Джерело

  • https://www.youtube.com/watch?v=18s1fsxBssk
  • http://www.epravda.com.ua/news/2017/03/29/623184/
  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=11499
  • https://www.slovoidilo.ua/2017/04/10/novyna/ekonomika/nkrekp-skasuvala-rishennya-pro-zaprovadzhennya-abonplaty-haz

Результат

4 квітня 2017 року Верховна Рада голосувала за запрошення на пленарне засідання Верховної Ради України Голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг Вовка Д.В. Фракція «народного фронту» 17-ти голосами не підтримала дане рішення. Максим Бурбак голосував за.

10 квітня 2017 року НКРЕКП скасувала рішення про запровадження абонентської плати за газ.

ВИСНОВОК: Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг відмінила прийняте рішення, яке зобов'язувало населення сплачувати абонентську плату за газ, тому умова за якої обіцянка може отримати відповідний статус не була дотримана. Обіцянка переноситься в категорія "архівні обіцянки".