Обіцянка політика

  • Міський голова Кропивницького

Райкович обіцяє реалізувати проект з будівництва сміттєпереробного заводу

30 вересня 2015 року кандидат на посаду міського голови Кіровограда Андрій Райкович у своїй передвиборній програмі "Десять пріоритетів для міста" обіцяє реалізувати проект з будівництва сміттєпереробного заводу.
У процесі
Сказано 30 вересня 2015 р.
Контроль виконання через 1 мiсяць.

Джерело

  •  Передвиборча програма
  • https://gre4ka.info/suspilstvo/38021-minrehion-pidtrymav-proekt-stvorennia-u-kropyvnytskomu-smittiepererobnoho-zavodu
  • https://kr.depo.ua/ukr/kr/u-kropivnickomu-ne-pochali-buduvati-smittyepererobniy-zavod-cherez-sumnivi-horvatskih-investoriv-20180823826378

Результат

Станом на 3 серпня 2017 року Мінрегіон підтримав проект створення у Кропивницькому сміттєпереробного заводу. Та міська влада Кропивницького не поспішає його реалізовувати. Представники Кіровоградської ОДА кажуть, що вже давно запропонували місцевій владі свою допомогу та алгоритм дій. В той час як заступник міського голови Олександр Мосін стверджує, що проект ще в роботі і потребує відповідних вихідних даних та опрацювання на рівні різних щаблів влади. Таким чином, роботи по реалізації проекту створення сміттєпереробного заводу у Кропивницькому свідомо затягуються місцевою владою.

Станом на 23 серпня 2018 року у Кропивницькому не почали будівництво сміттєпереробного заводу. Підприємство не встигає розпочати будівництво через 5 місяців і просить подовжити термін до 12.