Обіцянка політика

Пашинський пообіцяв особисто розібратись з питанням щодо привласнення колишнім мером Слов'янська Рибачуком 90 квартир

23 лютого 2015 року народний депутат України Сергій Пашинський пообіцяв особисто зайнятись питанням щодо привласнення колишнім мером Слов'янська 90 квартир. За інформацією Ольги Мусафірової ("Новая газета") Валентин Рибачук, колишній мер Слов'янска, незаконно привласнив (з комунальної власності) багатоповерхівку на 90 квартир за 90 тис.грн (вул. Карла Маркса, 32). На фоні складної ситуації з житлом, як зазначила журналіст, Рибачук не хоче продавати вкрадені з комунальної власності квартири (відео:56:20).
Не виконано
Сказано 23 лютого 2015 р.

Джерело

  • https://www.youtube.com/watch?v=7iOFnVTXewQ
  • Запит ІА
  • Запит ІА

Результат

28 липня 2015 року редакція ІА "Слово і Діло" направила запит для доступу до публічної інформації по зазначеному питанню.

31 серпня 2015 року редакція ІА "Слово і Діло" повторно направила запит для доступу до публічної інформації по зазначеному питанню.

На жоден із запитів народний депутат України Сергій Пашинський не надав відповідь про виконання обіцянки, тому їй присвоєно статус "Не виконано".

Якщо ви володієте інформацією щодо виконання зазаначеної обіцянки, просимо направити її на електронну пошту ІА "Слово і діло" [email protected]