Обіцянка політика

Клочко запевнив, що за підсумками мобілізації будуть зроблені кадрові рішення

10 лютого 2015 року голова Сумської облдержадміністрації Микола Клочко у ході відеоселекторної наради з головами райдержадміністрацій та міськвиконкомів наголосив, що за проведення мобілізації несуть персональну відповідальність керівники райдержадміністрацій. Він додав, що у разі виявлення факту злочинної недбалості чи саботажу винні понесуть відповідальність згідно з чинним законодавством України.
Виконано
Сказано 10 лютого 2015 р.

Джерело

  • http://sm.gov.ua/ru/2012-02-03-07-53-57/7968-mykola-klochko-za-pidsumkamy-mobilizatsiyi-budut-zrobleni-kadrovi-vysnovky.html
  • https://www.youtube.com/watch?v=40YRIiLUoPM
  • https://www.youtube.com/watch?v=6LOjHKdHfhM
  • http://sm.gov.ua/ru/2012-02-03-07-53-57/8195-na-sumshchyni-tryvaye-druhyy-etap-chetvertoyi-khvyli-chastkovoyi-mobilizatsiyi.html
  • Лист Начальника відділу забезпечення доступу до публічної інформації Сумської ОДА Євенко О.

Результат

13 лютого 2015 року в студії Сумської ОДТРК Микола Клочко повідомив, що вже звільнено 4-х військових комісарів за зрив плану по мобілізації. Є факти відкриття кримінального провадження проти деяких з них.

26 лютого 2015 року в студії Сумської ОДТРК Микола Клочко повідомив, що за зрив плану з мобілізації було змінено керманича Конотопського району. Клочко додав, що найгірше план по мобілізації виконується в м. Суми, Конотопському та Шепетівському районах.

5 березня 2015 року заступник військового комісара Сумського обласного військового комісаріату Олег Скічко повідомив, що завдання першого етапу часткової мобілізації Сумщина виконала на 70%. Він додав, що якщо на першому етапі в області були певні проблеми з цим, то завдяки взаємодії з представниками влади та правоохоронними органами вдалося виправити ситуацію.

Відповідно до листа Сумської ОДА від 31 березня 2015 року, головою Сумської обласної державної адміністрації за невиконання основних показників з плану мобілізації ініційовано перед Президентом України звільнення чотирьох голів районних державних адміністрацій.