Обіцянка політика

Кернес анонсував початок будівництва сучасного автобусного терміналу на Олексіївському ринку

Харківський міський голова Геннадій Кернес 26 березня 2014 року представив звіт про роботу виконавчих органів міської ради в 2013 році і анонсував початок будівництва сучасного автобусного терміналу на Олексіївському ринку.
Архів
Сказано 26 березня 2014 р.

Джерело

  • http://www.city.kharkov.ua/ru/news/zvit-kharkivskogo-miskogo-golovi-pro-robotu-vikonavchikh-organiv-miskoi-radi-u-2013-rotsi-23496.html
  • http://www.city.kharkov.ua/ru/news/zvit-kharkivskogo-miskogo-golovi-pro-robotu-vikonavchikh-organiv-miskoi-radi-u-2013-rotsi-23496.html
  • http://www.city.kharkov.ua/ru/news/-26721.html
  • Лист від Директора Департаменту Сідоренко Ю.
  • http://x1.com.ua/post/pojar-na-alekseevskom-rnke-mest-kernesa
  • https://www.objectiv.tv/objectively/2019/04/17/avtobusnyj-terminal-na-alekseevke-nachnut-stroit-v-sleduyushhem-godu/

Результат

19 січня 2015 року в прес-центрі Харківської міської ради директор Департаменту транспорту Сергій Дульфан повідомив, що в 2015 році передбачено будівництво двох автостанцій. На Олексіївці в кінці пр. Людвіка Свободи, який зв'яже приміський та міський транспорт, та у ст. м. «Пролетарська», в рамках реконструкції Московського проспекту.

Відповідно до листа Департаменту у справах інформації та зв'язків з громадськістю Харківської міської ради від 23 січня 2015 року, у теперішній час розробляється документація із землеустрою під будівництво автобусного термінала в районі Олексіївського ринку та розглядаються відповідні передпроектні пропозиції.

29 грудня 2015 року на Олексіївському ринку сталася пожежа. Підприємці підозрюють - це чергове «непрозоре попередження» харківського градоначальника. Їх вже не раз намагалися прогнати з торгових точок на Олексіївці. У мерії не приховують, що причина тому - будівництво метро. До будівництва нового автобусного термінала на місці Олексіївського ринку керівництво міста планує приступити лише після відкриття станції метро "Перемога". Як повідомляють підприємці, оренда ділянок у них проплачена до 2018 року і прибрати їх з ринку законним способом не вдається, тому представники міської влади всіляко намагаються змусити їх до переїзду.

Розпочати будівництво автобусного термінала планують у 2020 році.