Олійник Святослав Васильович

Реорганізація Верхньодніпровського інтернату: президента просять втрутитися

Реорганізація Верхньодніпровського інтернату. Батьки дітей просять президента Володимира Зеленського втрутитися в ситуацію і повернути звільненого директора закладу.

Дніпропетровська облрада проведе засідання онлайн через коронавірус

В Дніпропетровській облраді повідомили про те, що попри карантин проведення пленарних засідань необхідне для забезпечення усіх процесів життєдіяльності області.

Обрали нового голову Дніпропетровської обласної ради

Відзначається, що кандидатура Святослава Олійника була єдиною, виставленою на голосування. Депутати проголосували більшістю голосів.

Облави, затримання, повістки. Як Порошенко намагається взяти під контроль Дніпропетровськ

У ході спецоперації 31 жовтня в Дніпропетровську був затриманий не тільки Геннадій Кобан, але й помічник його соратника, народного депутата Бориса Філатова Михайло Кошляк. Крім того, були проведені обшуки у «Фонді оборони країни», організацій та людей, пов'язаних з ним та з Корбаном.

Дніпропетровськ, Одеса і Харків – форпости старої влади

У передвиборчих чварах українські політики забувають про важливість ситуації в ключових регіонах держави, які тим чи іншим чином впливають на політичну ситуацію в Україні в цілому.

УДАРівець Іщенко, який потрапив у скандал, готовий скласти мандат

Народний депутат від УДАРу Валерій Іщенко готовий скласти свій мандат у випадку підтвердження його причетності до скандальної історії з Георгієм Ярошенком

Коломойський «тестує» на підлеглих свою обіцянку говорити українською

Ігор Коломойський звернувся до працівників ОДА з проханням по можливості розмовляти на робочому місці українською