Гнап Дмитро Володимирович

Гнап Дмитро Володимирович
Читати про політика

Досьє

Працював кореспондентом, редактором, ведучим новин на каналах СТБ, Перший національний, UBC. В інтерв'ю 2018 року заявив, що в 2001 році, працюючи на УТ-1, брав участь у встановленні цензури на каналі, про що шкодує. З 2001-го року по 2007-й — в політичному блоці (згодом партії) «Наша Україна». На місцевих виборах 2006 року у Донецькій області був у першій десятці в списку «Нашої України». З 2008-го року — голова громадської ініціативи «Комітет прямої дії». У 2012 році заснував агенцію журналістських розслідувань «Слідство.інфо». У 2013-2018 роках — керівник проекту «Слідство.інфо» на «Громадському ТБ». У червні 2018 року оголосив, що йде в політику

Освіта

Закінчив філософський факультет Київського національного університету ім. Т. Шевченка.

Новини

Гнап подав заяву до ЦВК про зняття своєї кандидатури з виборів

Кандидат у президенти України Дмитро Гнап у четвер, 7 березня, подав заяву до Центральної виборчої комісії заяву про зняття своєї кандидатури з виборів.

Вибори-2019: ще один кандидат готовий зняти свою кандидатуру на користь Гриценка

Кандидат у президенти і колишній журналіст Дмитро Гнап оголосив, що готовий услід за Андрієм Садовим зняти свою кандидатуру з виборів на користь лідера Громадянської позиції Анатолія Гриценка.

Три партії визначилися з кандидатами в президенти

Зі своїми кандидатами визначилася Соціалістична партія України, партія Сила людей і частина Опоблоку.

Рівень відповідальності