Бойчук Андрій Михайлович

Бойчук Андрій Михайлович
  • Голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації
Читати про політика

Досьє

Народився 15 квітня 1976 року,  м. Івано-Франківськ.

У 2002-2005 році – працював  машиністом технологічних компресорів на компресорній станції «Тарутине», Одеське ЛВУМГ УМГ «Прикарпаттрансгаз» ПАТ «Укртрансгаз» НАК «Нафтогаз» України, Одеська область, м. Тарутине.

У 2005-2006 році – інженер електрохімічного захисту на Одеському лінійному виробничому управлінні магістральних газопроводів «Прикарпаттрансгаз» ПАТ «Укртрансгаз» НАК «Нафтогаз» України.

У 2006-2010 році – інженер компресорних станцій і лінійно-експлуатаційної служби Одеського лінійно-виробничого управління магістральних газопроводів управління магістральних газопроводів.

У 2010-2011 році – інженер 2-ї категорії у лабораторії технічної діагностики Івано-Франківського технічного центру науково-виробничого центру технічної діагностики «Техдіагаз» ПАТ «Укртрансгаз» НАК «Нафтогаз» України.

У 2011 році – провідний інженер відділу підготовки та супроводження ремонтів управління планування, підготовки та фінансування ремонтів, департаменту капітального будівництва, ремонтів та МТП у ПАТ «Укртрансгаз» НАК «Нафтогаз» України, м.Київ.

У 2013-2014 році – сотник 37-ї сотні Самооборони Майдану. Після втечі В.Януковича, сотня взяла під посилену охорону 93 дипломатичні установи в столиці.

У 2014 році – помічник-консультант народного депутата України Парубія Андрія Володимировича, радник з питань енергетичної безпеки та нафтогазового сектору.

У 2014-2015 році - директор департаменту з питань функціонування та реформування нафтогазового сектору у Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України. Займався питаннями реформування газотранспортної системи України.

У 2014-2020 році – волонтерська діяльність, підтримка ЗСУ, громадська активність.

У 2020 році – заснував БО «Благодійний фонд «Центр волонтерських ініціатив», голова ГО «Корпус Захисників Революції Гідності».

З 24 грудня 2020 року – голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Освіта

У 1995-2000 році – закінчив Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу за спеціальністю «Газонафтопроводи та газонафтосховища», інженер-механік

Навчався на енергетичний аудит при Одеському національному політехнічному університеті.

Новини

Рівень відповідальності
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал