Балонь Андрій Богданович

Балонь Андрій Богданович
  • Голова Кіровоградської обласної державної адміністрації
Читати про політика

Досьє

З липня 2003 по лютий 2004 року працював слідчим Старосамбірського районного відділу управління МВС України Львівської області.

З лютого 2004 року по квітень 2010 року був старшим слідчим Дрогобицького міського відділу.

З квітня 2010 року по червень 2011 року працював заступником начальника Самбірського міського відділу Головного управління МВС України.

З червня по вересень 2011 року був заступником начальника Франківського районного відділу Львівського міського управління МВС України.

З жовтня 2012 по жовтень 2013 року був заступником начальника слідчого управління Управління МВС України в Житомирській області.

З жовтня 2013 року по січень 2014 року працював старшим слідчим з особливо важливих справ-криміналіст відділу розслідування злочинів, скоєних проти життя і здоров'я людини, слідчого управління Управління МВС України в Полтавській області (м.Полтава).

З січня по червень 2014 року працював на посаді начальника відділу розслідування особливо важливих справ та злочинів в Полтавській області (м.Полтава).

З червня 2014 року по серпень 2015 року був першим заступником начальника Управління МВС України в Полтавській області - начальник слідчого управління (м.Полтава).

З вересня 2015 року по травень 2017 року він був доцентом кафедри державного управління і права Полтавської Національного технічного університету ім. Юрія Кондратюка (м.Полтава).

У травні 2017 року став заступником голови Херсонської обласної державної адміністрації Гордєєва Андрія. Після його зняття з посади в квітні 2019 року залишив пост.

З 11 листопада 2019 року - голова Кіровоградської обласної державної адміністрації.

Освіта

Після закінчення середньої школи вступив до Національного університету внутрішніх справ України, де вивчав правознавство. У 2003 році здобув вищу освіту та здобув кваліфікацію юриста.

З 2014 року почав навчання в Інституті післядипломної освіти Національного університету ім. Т. Шевченка за спеціальністю «Фінанси і кредит».

Новини

Коронавірусом заразилися медики в Кіровоградській області

Коронавірус виявили в 13 медиків у Кіровоградській області. Зараз всі вони перебувають на самоізоляції.

У Світловодську продовжать ліквідацію аварії на тепломережах

У вівторок, 26 листопада, в Світловодську Кіровоградської області продовжать роботи по ліквідації поривів на тепломережах.

Рівень відповідальності