«Укроборонпром» замінить комплектуючі з Росії західними зразками

Перший заступник генерального концерну «Укроборонпром» Сергій Пінькас повідомив, що на сьогоднішній день концерн вже замістив близько 11 тисяч найменувань продукції російського виробництва.

Про це він розповів в інтерв'ю журналу «ФОКУС», інформує «Слово і Діло».

«Ще півроку тому перед нами стояло завдання замістити близько 30 000 найменувань продукції, яка раніше поставлялася з Росії. Ми зуміли замінити вже близько 11 тисяч комплектуючих. Більшість позицій виробляється у нас. Решта будуть завозитися з країн Європи та США», – повідомив Пінькас.

За його словами, зараз концерн веде переговори з такими компаніями-гігантами як Airbus, Boeing, Textron та ін. Пінькас також розповів, що наприкінці минулого року «Укроборонпром» домовився з польським виробником бойової амуніції LUBAWA S.A. про створення спільного виробництва.

«Ця компанія виробляє багатоцільовий камуфляж для збройних сил країн НАТО, її продукція користується попитом більш ніж в 40 країнах», – зазначив Пінькас.

Перший заступник концерну також нагадав, що компанія Thales Group (міжнародна промислова група, що випускає інформаційні системи для авіакосмічного, військового і морського застосування Ред.) вже зараз поставляє в Україну засоби зв'язку, радіолокаційної боротьби, радіолокаційні комплекси та інше.

На думку Пінькаса, покупка будь-якої продукції за кордоном повинна бути лише першим кроком, оскільки основне завдання – організувати в Україні крупновузлову збірку. «А після, за допомогою отриманих нами технологій, необхідно налагодити спільне виробництво», – підсумував він.

Як відомо, через російську агресію на сході України та в Криму Президент Петро Порошенко повністю заборонив співпрацю з Росією у сфері військово-промислового комплексу. Крім того, Глава держави пообіцяв замінити імпорт військової техніки власним виробництвом. Зокрема, в грудні минулого року Порошенко заявив, що вітчизняна оборонна промисловість збільшить виробничі потужності вдвічі.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...