Спілкування з психологом стане обов'язковим для всіх військових

Читать на русском

У цьому році окрім медичної комісії військовозобов’язані будуть проходити і психологічний відбір.

Про це заявив заступник військового комісара Харківської області Юрій Калгушкін, пише «Слово і Діло» з посиланням на «УНН».

«Четверта часткова мобілізація буде продовжуватися до 90 діб. Більше 3-х тисяч військовозобов’язаних — це планове завдання для Харківського обласного військового комісаріату», — розповів він.

За словами Калгушкіна військовозобов’язаних забезпечать їжею, речами, амуніціє, зброєю, боєприпаси. Також військових в усіх регіонах будуть додатково навчати та проходитимуть спеціальну психологічну підготовку.

«Якщо у нас у минулому році військовозобов’язані проходили тільки медичну комісію, то цього року крім медичної комісії, будуть проходити і психологічний відбір. На цьому психологічному відборі будуть виявляти людей, які схильні до суїциду і чи здатна людина витримувати високі психологічні навантаження чи ні», — пояснив він.

Читайте також: Мобілізація для жінок буде добровільною - військовий експерт

Нагадаємо, 20 січня розпочалась чергова хвиля мобілізації, що триватиме 90 днів — до квітня. Планується мобілізувати 200 тисяч українців.Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: