Шимків розповів про кібервійну Росії проти України

Заступник голови Адміністрації Президента Дмитро Шимків стверджує, що російські спецслужби створили ряд комп'ютерних вірусів, розроблених спеціально для атак на українські державні інтернет-сайти.

Про це пише «Слово і Діло» з посиланням на «Дело.UA».

Найбільш активні атаки були спрямовані на українські веб-ресурси в моменти екскалації бойових дій на Донбасі. Також висока активність шкідливих програм та так званих «ботів» спостерігалася під час досягнення Президентом Порошенком позитивних результатів у ході різноманітних переговорів.

«Атаки направлені на держсайти, на погашення каналів зв'язку та обмеження доступу до ресурсів. Віруси направлені на зняття та пересилку даних», – уточнив Шимків.

Зазначимо, що Дмитро Шимків до призначення заступником голови Адміністрації Президента очолював компанію «Microsoft Україна».

До слова, 5 листопада чиновник пообіцяв, що до кінця 2014 року в АП запрацює електронний документообіг. Разом з тим, вже 11 листопада стало відомо про припинення електронного документообігу з Кабінетом міністрів – як пояснив сам Шимків, через нестачу фінансування.

Читайте також: Порошенко може зробити те, на що не наважувались Кучма і Янукович

Фінансовий експерт Олександр Жолудь в коментарі «Слову і Ділу» розповів, що органи влади всіляко опиратимуться введенню електронного урядування, адже ця система суттєво знижує можливість корупційних дій.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...