Звільнення викладачів, скорочення робочих годин. ТОП-5 обіцянок Квіта

Читать на русском

Система народного контролю «Слово і Діло» підбиває підсумки роботи міністра освіти Сергія Квіта за 2014 рік й відібрала найцікавіші виконані та не виконані обіцянки очільника відомства.

Загалом у міністра освіти 68 обіцянок, 41% з яких виконаний і 12% - ні, тож за рейтингами «Слова і Діла» Квіта можна вважати відповідальним міністром.

Серед найгучніших обіцянок Сергій Квіт все ж таки звільнив викладачів, які виступали із закликами сепаратизму, брали участь у організації так званих референдумів та залишилися працювати в зоні антитерористичної операції.

Також Квіт зробив кроки і до прозорості та відкритості свого відомства, він запровадив на офіційному сайті міністерства «Відкриту бухгалтерію», яка пербачає публікацію бюджету Міносвіти онлайн.

Та спростив деякі моменти в галузі освіти, так скоротилась звітність керівників навчальних закладів, вчителів та викладачів та спростив умови прийому до вищих навчальних закладів.

Покращення відчули і вчителі ВИШів, їм скоротили навантаження із 900 до 600 годин.

Однак не все вдалось в цьому році Сергію Квіту.

Зокрема, хоч він і обіцяв, що навчальний рік розпочнеться 1 вересня в школах Донецької та Луганської області, однак свято першого дзвоника так і не побачили для дітей з майже 900 шкіл.

Також Квіт не підписав закон про вищу освіту, що планував зробити у травні.

Читайте також: Аваков запрошує всіх охочих до патрулювання Києва

Втім, у міністра освіти ще заплановано 32 обіцянки, які в процесі викоання і можливо, виконавши їх, його рейтинг як відповідального міністра підвищиться.


ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: