Вслід за «Ощадбанком» з Донбасу йдуть інші банки

Національний банк вимагає від комерційних банків припинити діяльність на територіях так званих Донецької та Луганської народних республік.

Відповідне розпорядження отримали українські банківські установи, пише «Слово і Діло» з посиланням на «Громадське».

«Регулятор акцентував увагу банків на обов’язку неухильного виконання вимог постанови Правління Національного банку України від 06 серпня 2014 року №466 «Про призупинення здійснення фінансових операцій», – повідомляють у Нацбанку.

В рамках цієї постанови йдеться, зокрема, про призупинення всіх видів фінансових операцій в населених пунктах, які не контролює українська влада.

Як уже повідомляло «Слово і Діло», 22 листопада відповідне рішення прийняв «Ощадбанк», донецькі та Луганські філії якого будуть переведені до Краматорська й Сєверодонецька відповідно. У зв'язку з цим державний банк також посилив роботу прифронтових відділень з тим, щоб мешканці окупованої території могли скористатися його послугами вже на виїзді із зони АТО.

Читайте також: НБУ буде продовжувати захищати банки – аналітик

Нагадаємо, нещодавно керівництво самопроголошеної ДНР заявило про намір відкрити на окупованій території Донеччини власну фінансову установу, котра, за задумами терористів, мала би замінити один з українських банків, що пішли з території Донбасу.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...