Венеціанська комісія замість одного закона розгляне три

Читать на русском

Закон «Про очищення влади» все-таки передали до Венеціанської комісії, а разом з ним - також закони «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей» і «Про недопущення переслідування та покарання осіб-учасників подій на території Донецької та Луганської областей».

Про це заявив глава Моніторингового комітету ПАРЄ Штефан Шеннах, передає «Слово і Діло» з посиланням на «Європейську правду».

За словами чиновника, тексти законів до ВК він передав власноруч. «Я передав звернення у Венеційську комісію. Йдеться про три закони, які були ухвалені 16 вересня – закони про люстрацію, про «автономію» та про непереслідування», - сказав Шеннах.

Стосовно вчорашньої заяви члена «Батьківщини» Леоніда Ємця про те, що Моніторинговий комітет не передав документи у Венеціанську Комісію, бо немає авторизованого урядом перекладу тексту, Шеннах пояснив, що відсутність аторизованого перекладу — не є проблемою: «Там був екземпляр українською, а також неофіційний переклад кожного закону, але вони можуть перевірити (його коректність - ред.)».

Стосовно строків розгляду законів, Шеннах зазначив, що на це піде близько 3 місяців. Нагадаємо, раніше кандидат у народні депутати Вікторія Сюмар заявляла, що перевірка тексту даних законів Венеціанською комісією була ініційована колишніми регіоналами для того, щоб відстрочити люстрацію.

Читайте також: Аваков про «народну люстрацію»: а судді хто?

Днями «Слово і Діло» писало про те, що закон «Про очищення влади» у Венеціанській Комісії представить Сергій Ківалов.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: