Аваков про добровольців: серед них ми знайдемо майбутніх міністрів оборони

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков переконаний, що основою оновленої міліції повинні стати волонтери та учасники добровольчих батальйонів МВС.

Про це він сказав в інтерв'ю виданню «ФОКУС», пише «Слово і Діло».

«Якщо в нашому суспільстві з'явився такий шар, як добровольці, волонтери, яких також величезна кількість, то вони мають право впливати на це суспільство. У Верховній Раді вони можуть тиснути на політиків своєю чесністю і щирістю», - вважає Аваков.

«Серед них ми знайдемо майбутніх міністрів оборони, внутрішніх справ і так далі», - упевнений глава МВС.

Говорячи про майбутню реформу підлеглого йому міністерства, зокрема, про скорочення особового складу відомства, Аваков заявив, що «частково ми будемо набирати їх (нових працівників — Ред.) з числа службовців добровольчих спецбатальйонів, створених нами». «Вони й стануть основою нової української міліції», - переконаний міністр.

Що стосується закону про надання особливого статусу Донбасу, а саме пункту про створення на території, підконтрольній терористам, підрозділів народної міліції, то Аваков відповів так: «Формулювання «народна міліція» немає ні в Конституції, ні в будь-якому іншому законі України. Як міністр внутрішніх справ я не визнаю таку міліцію... У нас немає народної міліції, у нас озброєні бандити в Донбасі. Я воював з ними шість місяців і не збираюся тепер миритися».

Читайте також: Рада підтримала закон Порошенка про особливий статус Донбасу

Як повідомлялося раніше, очільник МВС Арсен Аваков оприлюднив попередній концепт реформи міністерства, яка передбачає створення національної поліції.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...