Королевська вже подолала 0,4% безробіття – залишилось ще 1,7%

Читать на русском

Міністр соціальної політики Наталія Королевська заявила, що рівень безробіття в Україні у І кварталі 2013 року знизився до 8,0% проти 8,4% за аналогічний період 2012 року.

Про це сказано в повідомленні прес-служби Кабінету Міністрів, текст якого цитує "Слово і діло" .  

"Нещодавно Держстат оприлюднив дані щодо рівня безробіття в Україні, які він визначає за методологією МОП. За ними, цей показник знизився з 8,4% у І кварталі 2012 року до 8% у І кварталі 2013 року, а кількість безробітних скоротилася майже на 90 тис. осіб", – зазначила вона.

Зі слів міністра, на зниження показників безробіття вплинули зміна ідеології роботи Державної служби зайнятості, реалізація нового Закону "Про зайнятість населення", а також активна нормотворча робота Мінсоцполітики та Держслужби зайнятості.

Королевська також додала, що за січень-липень 2013 року послугами Держслужби зайнятості скористалися 1,3 млн. українців, а до кінця року, за її оцінками, ця цифра сягне понад 2 млн.

Нагадаємо, що в березні 2013 року Наталя Королевська пообіцяла  протягом найближчих чотирьох років знизити рівень безробіття до 6,3%.

Також вона заявляла, що протягом 2013 року роботою будуть забезпечені 490 тис. безробітних громадян, тоді як в 2014 році – понад 500 тис.  


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
Загрузка...