Наливайченко вирішив звинуватити населення східних областей

Читать на русском

Голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко вважає, що через мовчазну згоду місцевого населення з діями сепаратистів силовикам не вдається стабілізувати ситуацію в Донецькій та Луганській областях.

Про це з посиланням на «Радіо Свобода» пише «Слово і Діло».

«Ми чітко доповіли сьогодні парламенту про те, що ситуація в Донецькій і Луганській областях є дуже серйозною, оскільки мирне населення, люди, які там проживають, перебувають під серйозним інформаційним впливом і не довіряють до кінця зусиллям ані правоохоронних органів, ані СБУ, ані Міністерства оборони, які за рішенням РНБО спрямовані виключно на ліквідацію терористів», – підкреслив Наливайченко.

Керівник СБУ додав, що, незважаючи на те, що силам АТО протистоять професійні й добре озброєні бойовики, українські правоохоронці й військові діють максимально обережно, аби не завдати шкоди місцевому населенню.

Вчора, 5 травня, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що під Слов’янськом іде бій проти 800 терористів. Пізніше він повідомив, що втрати сил АТО становлять 4 людини вбитими та 20 пораненими.

Системою «Слово і Діло» зареєстровані 37 обіцянок Валентина Наливайченка. З них він виконав 11, однак удвічі більше зобов’язань голови СБУ нині чекають на виконання. Так, 13 квітня Наливайченко заявив, що українські силовики будуть знищувати сепаратистів, якщо ті відкриють вогонь.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: