МВФ дасть гроші після створення антикорупційного органу - Чумак

Читать на русском

Або депутати підтримають створення відповідного правоохоронного антикорупційного органу, або європейці просто не нададуть фінансову підтримку Україні.

Про це розповів народний депутат від фракції «УДАР» Віктор Чумак  під час прес-конференції, передає «Слово і Діло».

«Ми отримали кілька пропозицій щодо створення спільної моніторингової групи правоохоронців Європейського Cоюзу для відстеження руху всіх тих коштів, які будуть надходити до України в якості фінансової допомоги. Але біда в тому, що в Україні, на жаль, немає єдиного антикорупційного органу, який би проводив такого роду моніторинг», - наголосив політик.

За словами Чумака, у ВР вже зареєстровано проект закону №4573 про створення Національного бюро антикорупційних розслідувань, яке буде займатися розслідуванням корупційних дій саме серед високопосадовців. «На сьогоднішній день в Україні існує сильне лобі серед відповідних громадських організації, експертів галузі та мас-медіа, які створюють широке поле для тиску на парламент з вимогою розглянути та ухвалити відповідний проект закону», - підкреслив Чумак.

Раніше голова Нацбанку Степан Кубів обіцяв, що меморандум про співпрацю в рамках дворічної програми кредитування економіки України буде підписано у Вашингтоні в першій половині квітня.

Міністр економічного розвитку і торгівлі Павло Шеремета заявляв, що МВФ виділить гроші до кінця березня.

Всього в системі «Слово і Діло» зафіксовано 14 обіцянок Чумака. Він зумів виконати наразі лише одну.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: